sobota, 15. červen 2024.
Níže uvádím trochu informací o činnosti firmy.

Firma byla založena v roce 2006 po několika letech technické pomoci pro renovovanou firmu RV-SOFT Technology ® TM. Získané znalosti a praktická činnost byla pak dobrou základnou pro vytvoření dobře fungující firmy, která dnes zaujímá na trhu IT nemalé místo ve svém regionu. Hlavní činností je postytování internetového připojení a technická pomoc uživatelům počítačů. V roce 2007 jsme svou činnost rozšírili i o poskytování lektorské a výukové činnosti. Firma dnes (r.2008) provádí spoustu servisních činností v oblastech IT a počitačového HW formou takzvaného "outsorcingu" pro významné společnosti a firmy v regionu.

Naše firma má za hlavní cíl zajistit svým zákazníkům přístup k datovým službám za velmi rozumné ceny, poskytnout řešení problémů v oblasti jejich výpočetní techniky, domácí sítě a případně vše dovést ke zdárné realizaci.

Pro naše zakazníky využívající našich internetových služeb tu máme připraveny velké slevy na servis jejich výpočetní techniky a komponentů. Protože si našich zákazníků velice vážíme, poskytujeme poradenství v oboru zcela zdarma.