Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Dodací termíny …. dle uvedení u zboží

Způsob dopravy

 

Česká pošta

- Využíváme její produkt obchodní balík, u kterého pošta udává doručení během 1-2 pracovních dnů od podání a cenné psaní.

- V případě nezastižení adresáta čeká zásilka na místní poště 7 dní na vyzvednutí (EMS) nebo 14 dní (cenné psaní).

Osobní odběr

Dle dohody v Novém Boru.

- Platba pouze v hotovosti.

Způsob platby

Dobírkou

- Platba probíhá při předání zboží

- Cena poštovného 80,- Kč doporučený balíček doručení 48 hod od podání.

 

Rady nakupujícím

Jak správně zacházet se šperky?

K tomu, abyste se mohli co nejdéle těšit z krásy zakoupeného šperku, vám přinášíme několik rad jak je čistit, udržovat a uchovávat:

* Chraňte šperky před kontaktem s tvrdými předměty, zejména to platí u prstenů a náramků.

* Sundávejte šperky i před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi, při kterých šperk přichází do styku s vodou, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílů.

* Sundávejte šperky před spaním, při sportování nebo fyzické námaze, zabráníte tím mechanickému či povrchovému poškození výrobku.

* Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy.

* Nepoužívejte šperky i v prostředí s výskytem síry a jódu ( lázně, minerální prameny..).

* Životnost šperku prodloužíte, když budete uchovávat šperky v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních.

Jak postupovat v případě reklamace

Záruku lze uplatnit v zákonné lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží kupujícím. Záruka se vztahuje na vady výrobní či vadu materiálu.

Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nevhodným a neopatrným zacházením např. nerespektováním doporučení uvedených výše. Tato nerespektování uvedených doporučení mohou vést k mechanickému poškození bižuterie, šperků nebo k jinému druhu poškození např. chemickému. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení z důvodu používání šperků samotných.

Stříbrné šperky v důsledku působení chemických látek (lidský pot, vliv prostředí apod.) a slunečního světla postupně mění svoji barvu. Tomu nelze dlouhodobě zabránit žádnou výrobní technologií a výrobce nebude takové reklamace považovat za oprávněné. Šperky doporučujeme pravidelně čistit bavlněným hadříkem, čímž lze prodloužit jejich životnost.

REKLAMACE SILNĚ ZNĚČIŠTĚNÝCH ŠPERKŮ Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NEPROVÁDÍME!!!

 

 
TOPlist TOPlist